JĀNIS VALEINIS šaha treneris

Mājas » Uncategorized » Ieva Valeine – Latvijas čempione meitenēm līdz 10 gadiem!

Ieva Valeine – Latvijas čempione meitenēm līdz 10 gadiem!

Norisinājās kārtējais Latvijas čempionāts bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās. No Trenera audzēkņiem pirmkārt jāpiemin Ieva Valeine, kas ar 6 punktiem no 7 partijām, izcīnīja pirmo vietu starp meitenēm līdz 10 gadiem (visi G10 grupas rezultāti). Grupā līdz 10 gadiem šogad piedalījās pavisam 16 meitenes.

Jāpiemin, ka Ieva čempionu titulu ir izcīnījusi trešo reizi, lai gan pagājušajā gadā palika otrajā vietā. Līdz ar to arī izcīnītas tiesības piedalīties pasaules čempionātā Spānijā meitenēm līdz 10 gadiem, kas notiks 2018. gada novembrī (turnīru saraksts). Tāpat jāpiezīmē, ka Eiropas čempionāts meitenēm norisināsies Rīgā augusta beigās, kur varēs piedalīties daudzi Latvijas šahisti.

Apsveicam arī Mariju Krasiļņikovu ar trešo vietu G10 grupā, kura zaudēja tikai Ieva Valeinei un ar 5 punktiem no 7 partijām parādīja teicamu rezultātu! Piektdienas nodarbībās, kuras treneris sniedz šaha skolā piedalās gan Ieva Valeine, gan arī Marija Krasiļņikova, prieks par Mašas panākumiem!

Vēl no trenera audzēkņiem trešo vietu savā grupā līdz 8 gadiem ieguva Maria Labecka, kura arī izcīnīja trešo sporta klasi! Tā bija viņai pirmā dalība Latvijas čempionātos, tāpēc vēl jo lielāks prieks, ka izdevās izcīnīt trešo vietu. Marijai 4.5 punkti no 7 partijām, kas deva trešo labāko rezultātu starp 13 dalībniecēm (visi G08 rezultāti).

Tagad gatavosimies Eiropas un pasaules čempionātiem! Tomēr šajā nedēļas nogalē jāatpūšas, jo jau nākamās nedēļas nogalē sākas Cerību kausa fināls komandčempionātam bērniem līdz 12. gadiem, kur arī piedalīsies trenera komanda Āgenskalns (Fināla komandu sastāvi)!

Dažas bildes no Latvijas čempionāta, bet citas bildes vēl sekos!

Ieva Valeine (1.vieta G10 grupā), Marija Krasiļņikova (3.vieta G10 grupā) un Maria Labecka (3.vieta G08 grupā)

Čempione Ieva Valeine un visas trīs pirmās vietas G10 grupā (no kreisās – Krasiļņikova Marija (3 vieta), Ieva Valeine (1 vieta) un Rasimenoka Marija (2 vieta))


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: