JĀNIS VALEINIS šaha treneris

Mājas » Uncategorized » Turnīrs “Latgales rudens”

Turnīrs “Latgales rudens”

Daugavpilī norisinājās starptautiskais festivāls “Latgales rudens”, kurš pulcēja spēlētājus no Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas. Norisinājās trīs turnīri: Turnīrā C mērojās spēkiem šahisti 2007. gadā dzimuši un jaunāki, turnīrā B spēlēja 2002. gadā dzimuši un jaunāki, turnīrā A spēlēja pārējie šahisti. Tāpat arī norisinājās blica turnīrs, kur varēja piedalīties ikviens šahists.

Turnīrā piedalījās trenera meita Ieva Valeine, kas izmēģināja savus spēkus turnīrā B (lai gan varēja startēt arī C turnīrā). Ar samērā labu sniegumu (3.5 punkti no 7 partijām) Ieva ieguva pirmo vietu meitenēm līdz 12. gadiem, kā arī pirmoreiz izpildīja pirmo sporta klasi, paceļot savu reitingu par 66 punktiem.

Tāpat Ieva piedalījās arī blica turnīrā, kur ar 5 punktiem no 11 partijām ieņēma pirmo vietu starp meitenēm līdz 10. gadiem. Jāpiezīmē, ka šis bija viņas pirmais oficiālais blica turnīrs. Tāpēc mājās atgriezāmies ar diviem kausiem un nopelnītajiem 10 eiro kabatā!

Sīkāka informācija par turnīru šaha federācijas mājaslapā https://www.sahafederacija.lv/raksti/489/latgales-rudens-paiet-baltkrievijas-sahistu-dominance/

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas: turnīrs A, turnīrs B, turnīrs Cblics


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: