JĀNIS VALEINIS šaha treneris

Mājas » Uncategorized » Latvijas izlasei noslēdzies pasaules čempionāts šahā, Batumi, Gruzijā

Latvijas izlasei noslēdzies pasaules čempionāts šahā, Batumi, Gruzijā

Kā jau ziņojām Jānis Valeinis bija delegācijas vadītājs Latvijas komandai līdz 12. gadu vecumam pasaules čempionātam šahā, kurš notika Batumi, Gruzijā no 17 – 31. oktobrim. Latvijas komandai viegli negāja šajā stiprajā turnīrā.

Labākais sniegums Latvijas komandā ir Daniilam Horobrijam, kurš ieguva 6 punktus no 11 partijām. Viņš palika 67. vietā no 137 dalībniekiem grupā U12, tas ir, zēniem līdz 12 gadiem. Pārējiem dalībniekiem zem 50%, tas ir, zem 5,5 punktiem.

Precīzāk, Mjatežam Ivanam un Iljam Kuprijanam Testelecam pa 4,5 punktiem. Gustavam Rupajam, Lelei Emīlijai pa 3,5. Ievai Valeinei un Agnesai Ter-Avetisjanai pa 3 punktiem (visi Latvijas delgācijas rezultāti)

Pa divām zelta medaļām ASV (open U12 un girls U10) un Krievijas jaunajiem šahistiem (open U10 un girls U12), pa vienai zelta medaļai Turkmenistānai (open U8) un Kazahstānai (girls U8). Interesanti, ka Indija palika bez zelta medaļām, tomēr Indijai vairākas sudraba un bronzas medaļas.

Jāatzist, ka lielu lomu nospēlēja bērnu psiholoģija, kas arī noteica rezultātus. Bērni ļoti pārdzīvoja neveiksmes, arī kļūdas partiju laikā. Organizatori, vecāki un treneri – visi mēģināja palīdzēt, tomēr šoreiz uzkrītoši daudz bija tieši raudošu bērnu. Kopumā turnīra organizācija bija labā līmenī.

Ieguvām vērtīgu pieredzi, kas cerams palīdzēs turpmākiem sasniegumiem un rezultātiem! Sīkāka informācija un bildes šaha federācijas mājaslapā http://www.sahafederacija.lv/raksti/178/janis-valeinis-par-aizvadito-pasaules-cempionatu-jauniesiem/


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: